Haberler

Gölcük Gezilecek Yerler ve Araç Kiralama

Gölcük Araç Kiralama konusunda sizlere destek olmak için 15 yıldır hizmet vermekteyiz.

Gölcük, İzmit'in en büyük ilçelerinden olup, Türkiye'nin gözbebeği Deniz kuvvetlerinin donanmasının merkezidir. Bu nedenle genel olarak asker ve memur nufusun yoğun olduğu bir ilçemizdir. Şafak Oto Kiralama olarak kuruluş noktamız Gölcük Araç Kiralama Ofisimizdir.

Gölcük ilçesi Donanma kenti olarak anılmasına rağmen, doğal güzellikleri ile de ön plandadır. Gölcük'te birbirinden güzel piknik ve mesire alanlar, Değirmende Sahili , Halıdere sahili, dağlar, tepeler ve şelaleler bulunur. Ailenizle birlikte hem güzel vakit geçirebileceğiniz, hem de kahvaltıdan akşam yemeğine, konaklamaya kadar bir çok seçeneği bulabileceğeniz turizm seçenekleri mevcuttur.

Gölcük'te araç kiralayarak örneğin Yazlık Ilıcasına gelebilirsiniz. Yazlık ılıcası şifalı suları ile ünlüdür. Gölcük'e gelip Yazlık Ilıca'sına mutlaka uğramalısınız.

Yine Gölcük'te önemli ikinci bir durağımızda, Nüzhetiye şelalesidir. Nüzhetiye şelalesine ulaşmak 2km lik bir trekking gerektirmektedir. Ama asıl şelaleye gitmenize hiç gerek kalmadan küçük şelalenin olduğu yerde de Alabalık yeme olanağınız ve piknik yapma şansınız bulunmaktadır.

Gölcük Oto Kiralama firmaları arasında yıllardır Gölcük halkının, esnafının ve memurların güvenini kazanmış olan firmamız, Sizlere Gölcük Lüks Araç Kiralama, VIP Araç Kiralama ve hatta ihtiyacınız doğrultusunda Gölcük Filo Araç Kiralama hizmetleri de sunmaktadır.

Gölcük'e bağlı Değirmendere Mahallesi içinde araç kiralama fırsatlarımız bulunmaktadır. Eskiden kendi başına bir belde olan Değirmendere, şimdilerde GÖlcük'e bağlı bir mahalledir. Değirmendere, 5 km yi bulan müthiş sahili ile, gezmeye doyamayacağınız bir ortam sunmaktadır. Değirmendere Araç Kiralama ihtiyacınız varsa, ofisimizi arayarak arabanızı rezerve edebilirsiniz.

Gölcük Donanma'sından emekli olan bir gemi olan, Yarhisar Gemisi, Donanma Araç Kiralama hizmetimiz ile anında gidip görebileceğiniz uzaklıktadır. Gölcük'e emek vermiş çok değerli askeri personelimizin nezaretinde yapacağınız bu müthiş deneyim ile bir gemi müze gezme şansınız elde edeceksiniz.

Gölcük'te Araç Kiralama için anında bize 0262 413 43 43 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır © 2021