Haberler

İzmit Oto Kiralama

Kocaeli Şafak Oto Kiralama İzmit Kartepe ve diğer ilçelerde oto kiralama hizmeti veriyoruz.

İzmit ülkemizin en büyük sanayi kentlerinden biridir. Bunun yanısıra doğası, denizi, gölleri, kayak merkezi, birbirinden güzel ilçeleri ile İzmit her zaman hem sanayi hem doğa kenti olma özelliğini korumuştur. İzmit'i gezmek isteyenler için İzmit Oto Kiralama hizmetimizden faydalanmaları halinde, İzmit'te gezilebilecek tüm güzel yerlerin bilgisi İzmit Oto kiralama müşterilerimize verilmektedir.

İzmit'ten doğuya doğru giderseniz.. İzmit'in doğusunda Sakarya ilçesi bulunmaktadır. Sakarya ile İzmit arasında Türkiye'nin en popüler en çok ziyaretçi alan göllerinden biri olan Sapanca Gölü bulunmaktadır. İzmit'ten araç kiralayarak Sapanca ve Maşukiye taraflarına rahatlıkla gidebilirsiniz. Özellikle kışın bir başka güzel olan Sapanca gölü kenarında piknik yapabilir, göl aktivetelerine katılabilirsiniz.

İzmit'in karşı kıyılarına geçtiğinizde yani Karamürsel, Ereğli, Değirmendere tarafları da oldukça güzeldir. Özellikle Karamürsel ilçesi yaz kış oldukça hareketli ve hem sahili, hem dağ tarafında bulunan tesisleri, Aşıklar Tepesi vb bir çok yeri ile keşfetmenizi bekliyor.

İzmit Büyük Araç Kiralama

İzmit'te kalabalık bir aile iseniz veya iki aile birlikte araç kiralayarak gezmeyi planlıyorsanız sizler için büyük kiralık araçlarımızda bulunuyor. Minibüs ve Panelvan tarzı araçlarımız ile kalabalık ailelerde izmit minibüs kiralayarak gezebilirler.

İzmit'in Kış sporları, kayak merkezi ile ünlü Kartepe ilçesine ulaşmak Kartepe Araç Kiralama için de bizlerden araç kiralayabilirsiniz. Araçlarımızda kış lastikleri ve zincirleri bulunmaktadır. Kartepe kayak merkezine araç kiralayarak giderek karın tadını çıkartabilirsiniz.

İzmit Karavan Kiralama konusunda da sizlere bilgi verebilir, yardımcı olmaya çalışırız.

Kocaeli Şafak Oto Kiralama

İzmit Araç Kiralama için anında bize 0262 413 43 43 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.


Tüm hakları saklıdır © 2021