İptal ve İade Şartları

○ Ön ödemeli rezervasyonunuzu, rezervasyon yapılan tarihte iptal etmeniz durumunda, tüm ödemeniz iade edilecektir.

○ Ön ödemeli rezervasyonunuzu, araç alışınızdan 3 gün ve daha az süre kala iptal etmeniz durumunda, ön ödemenizden kiraladığınız aracın ortalama 3 günlük ücreti kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Eğer kiralamanız 3 gün ve daha az süreli ise, iade tutarı talep edilemez.

○ Ön ödemeli rezervasyonunuzu, iptal etmemeniz ve aracı teslim almamanız durumunda, iade tutarı talep edilemez.

○ Ön ödemeli bir rezervasyonun iptali için rezervasyon@safakotokiralama.com adresine iptal talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Değişiklik: Ön ödemeli bir rezervasyonda değişiklik yapılamamaktadır. Değişiklik yapılmak istenmesi durumunda orjinal rezervasyonun iptali gerekmektedir ve yukarıda yazılı iptal - iade koşulları geçerlidir. İptalin ardından istenilen değişikliğe göre yeni ön ödemeli rezervasyon yapılabilir.

Kullanılmayan Günler : Kiralamanın başlamasından ardından aracın rezervasyon formunda belirtilen tarih aralığından önce iadesi durumunda kullanılmayan günler için iade yapılmaz. Ön ödemeli rezervasyon yapılmış olmasına rağmen müşterimizin aracı rezervasyon formunda belirtilen tarih ve saatte almaması durumunda tahsil edilmiş olan ön ödeme tutarı iade edilmez.

Kiralamanın Uzaması: Ön ödemeli rezervasyon ile yapılan bir kiralamada, kiralama süresinin rezervasyon formunda belirtilen dönüş tarihini aşması durumunda, kira anlaşması uzatıldığında oluşacak ilave bedel kiralama başlangıcında müşterimizin ibraz ettiği kredi kartından, uzama günlerinin yapıldığı tarihte geçerli Şafak Araç Kiralama güncel liste fiyatlarından tahsil edilir.

Tüm hakları saklıdır © 2023